Samba – warsztaty z Martą Gonçalves – 10 lutego

Posted on 16/01/2013

0


Samba!

warsztaty z Martą Gonçalves

10 lutego 2013 (niedziela)

Zapraszamy wszystkich gorąco na warsztaty tańców brazylijskich. Warsztaty skierowane są do osób, które dopiero zaczynają, i do tych które już tańczą. Chcemy Wam podarować czas pełen pozytywnych wibracji!

Podczas zajęć pracować będziemy nad rytmami afro-brazylijskimi (samba reggae, tańce orixas, maracatu), sambą karnawałową, axé, swingueira, baile funk.

Zmysłowe i radosne, żywiołowe i czasem prowokacyjne – tańce brazylijskie to energetyczna pigułka, idealna na powitanie wiosny!

Instruktorka

Marta Gonçalves tańczy od dziecka. Jej mama jest Polką a tata Brazylijczykiem urodzonym w Rio de Janeiro. To on wprowadził ją w świat kolorowej samby, w rytm której stawiała pierwsze kroki. Od 8 lat zajmuje się prowadzeniem kursów samby i warsztatów w całej Polsce. Przez 4 lata tańczyła w zespole Samba Axe Bahia Show mając możliwość prezentowania brazylijskiej kultury tanecznej szerokiej publiczności; teraz występuje z samodzielnymi projektami.

Na zajęciach koncentruje się na kobiecości w tańcu, na sile rytmu. Stara się wprowadzać dużo mocnych elementów afro-brazylijskich i dobrej samby prosto z ulic Rio. Jej zajęcia są bardzo żywiołowe i radosne. Liczy się dla nich luźna atmosfera pozwalająca każdemu poczuć się swobodnie, tak by mógł poznać swoje ciało i jego ograniczenia – i szybko je pokonać.

Warsztaty

Termin:

10 lutego 2013 (niedziela), godz. 11.00-14.15 (3 godz zajęć + 15 minut przerwy)

Poziom: open level – zajęcia dla każdego

Koszt:

cena promocyjna (pełna wpłata do 1.01.13): 75 zł

cena normalna: 90 zł

Advertisements
Posted in: Warsztat