BIKINI BODY – Fitness drzwi otwarte 10-14 marca

Nowy OpenDocument Prezentacja

10-14 marca FITNESSOWE DRZWI OTWARTE W SALOME

SuperGirl,Fit Dance, Fitness Spalanie (nowa instruktorka), Barre au Sol w grupie śmierci ;-) albo Shape – każdy dzień tygodnia godzina 16.25 -17.25, prosto z biura na zajęcia!

PONIEDZIAŁEK godz. 16.25-17.25 BARRE AU SOL – uwielbiana Antonina Jakubowska- (pieszczotliwie nazwana MaltreTosią)

BARRE AU SOL (drążek na podłodze)- pytania się nie kończą więc pozwoliłam siebie udostępnić post uczestnika zajęć z Antoniną – kwintesencja!

„Octavio Triste : Po 15 minutach byłem mokry jak mysz kościelna. Myślę sobie: „Cholerka, jeszcze 45 minut przed mną…”. Intensywny, skuteczny trening. Na tyle skuteczny, że po wyjściu z sali czułem się tak, jakbym czubkiem głowy sięgał do sufitu zaś moje ciało rozluźnione, wolne od wszelakich napięć dnia codziennego. Komfortowe uczucie. Szacun dla instruktora za mobilizację i życzliwe podejście, rozwiewające uczucie niepewności, jakie może towarzyszyć niezależnie od wieku i kondycji fizycznej. Barre au sol – to jest to!”

WTOREK godz. 16.25 – 17.25 – SUPERGIRL – wzmacnianie i rozciąganie

Chcesz mieć siłę, gibkość i grację superbohaterki?
Supergirl to program fitness skomponowany przez Annę Redlin, oparty na intensywnym wzmacnianiu mięśni, rozciąganiu, ćwiczeniach kondycyjnych, koordynacyjnych i podstawach tańca. Posłużyć może obecnym lub przyszłym tancerkom, ale polecamy go każdemu kto pragnie zobaczyć wreszcie swoje mięśnie, poprawić elastyczność ciała i płynność ruchu, i poczuć że ciało jest sprawnym instrumentem zdolnym do wielkich czynów!

ŚRODA godz.16.25-17.25 – FitDance z Avą Largo – intensywny fitness w mini choreografiach – pracuje ciało i umysł

Zajęcia z ideą aerobiku – może ktoś pamięta film „Boskie Ciała” :-)
Drobna i pięknie zbudowana Ava pociśnie z wrodzoną sobie gracją i dowcipem, w rytmie hitów, (prawie) przyjemnie poczujesz jak kalorie się PALĄ!

CZWARTEK – godz. 16.25-17.25 – SHAPE z Krystianem – chillout….sądząc po muzyce – tak – ale nie daj się zwieść pozorom – rozciągniesz mięśnie; obciążniki, hantle, pomogą wzmocnić ciało, umysł uwolni spokojna muzyka.

PIĄTEK – godz. 16.25-17.25 – FITNESS SPALANIE – kończymy tydzień z Agnieszką Pawlak (tancerką Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej) – tutaj wszystkie chwyty dozwolone pod czujnym okiem instruktorki, intensywny fitness z wykorzystaniem obciążników, taśm, piłek i MEGA MOCY !

CO WIĘCEJ??? Zwyczajnie – miła atmosfera, małe grupy, indywidualne podejście prowadzącego; spróbuj – JUŻ CZAS!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s