Orientalne Variete II edycja już 28.03.2015

cover strona II edycjaORIENTALNE VARIETE 2015

Orientalne Variete to projekt edukacyjno-sceniczny przeznaczony dla tancerek bellydance na poziomie zaawansowanym i ambitnych średniozaawansowanych.

Kurs opiera się na intensywnych treningach weekendowych (6 godzin zajęć dziennie, 68 godzin tańca łącznie), podczas których dokonamy rzetelnego przeglądu techniki oraz zbudujemy cztery różnorodne etiudy sceniczne, które zostaną zaprezentowane na finałowym show.

Choreografkami Orientalnego Variete są znane i cenione w Polsce i za granicą tancerki: Anna Redlin, Dominika Suchecka, Kasia Wronka i Marta Lencer (Abir). Trzy pierwsze są absolwentkami prestiżowej TanzAkademie Cifuentes w Berlinie. Ich znakiem rozpoznawczym jest skłonność do tanecznych eksperymentów, jednak silnie ugruntowana w technice oraz znajomości i poszanowaniu klasyki. Abir to z kolei tancerka rozkochana w egipskości, poszukiwaczka korzeni i rdzennego egipskiego stylu. Wszystkie są laureatkami i jurorkami wielu polskich i zagranicznych konkursów orientalnych, a także cenionymi instruktorkami tańca.

Cztery taneczne etiudy Orientalnego Variete obejmą różnorodne oblicza orientu – modern bellydance, megance, drum solo, taniec z woalem, drapieżne orientalne tango oraz wiele twarzy shaaby, czyli kwintesencję egipskiej zabawy. Uczestniczki projektu, oprócz udziału w finałowym show, będą mogły zaprezentować wybrany przez organizatorki set na Gali Łódzkiej Fabryki Orientu. Na zakończenie projektu uczestniczki otrzymają dyplom, zdjęcia z sesji, oraz zdjęcia i filmy z finałowych pokazów.

Mamy nadzieję że udział w projekcie będzie dla uczestniczek nie tylko solidnym egzaminem ich techniki tanecznej, ale też świetną zabawą, nauką pracy zespołowej, a może i początkiem nowych karier solowych.

TERMINY:
1. 28-29 marca 2015 – trening
2. 11-12 kwietnia 2015 – trening
3. 23-24 maja 2015 – trening + sesja foto
4. 11-12 lipca 2015 – trening
5. 25-26 lipca 2015 – trening
6.19-20 września 2015 – próby kostiumowe
7. 26 września 2015 – SHOW

CENNIK:

Projekt Orientalne Variete to 5 zjazdów treningowych oraz dwa przeznaczone na próby i finałowy spektakl – łącznie 68 godzin treningów. Dwa ostatnie zjazdy są bezpłatne i przeznaczone tylko dla osób biorących udział w spektaklu. (Udział nie jest obowiązkowy, ale bardzo wskazany – dopiero na scenie da się sprawdzić, czy zdobyta wiedza przekłada się na praktykę.) Uczestniczki biorą także udział w sesji zdjęciowej, mającej na celu promocję ich sylwetek na fanpage’u projektu oraz promocję finałowego spektaklu.

Do zapisu konieczne jest wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego i akceptacja regulaminu.

Cena normalna – 1700 zł. Dla uczestniczek poprzedniej edycji Orientalnego Variete zniżka 100 zł.

Płatność obowiązuje w 3 ratach:
– 500 zł zaliczki przy zgłoszeniu
– 500 zł dopłaty do 9 marca 2015
– 700 zł dopłaty gotówką w dniu pierwszych zajęć (w przypadku płatności ze zniżką trzecia rata to 600 zł)

Uwagi:

– Płatność obejmuje cały projekt, nie ma możliwości opłaty za pojedyncze zjazdy. Prosimy o przemyślane zapisy. W przypadku nie zapłacenia kolejnych rat wpłacona zaliczka przepada, a miejsce w grupie może być przekazane innej osobie.

– Nie zapewniamy uczestnikom kostiumów na show. Koncepcja stroju jest opracowywana przez całą grupę, tak aby pasowała na możliwie każdą figurę i każdy budżet. Niektóre elementy stroju można też pożyczyć.

– Z zajęć w ramach kursu może korzystać tylko osoba, która jest zapisana. Nieobecności uczestnika nie mogą być odrabiane przez inne osoby. W wyjątkowych sytuacjach (np. ciąża lub poważna kontuzja) miejsce w grupie można odstąpić innej osobie, jednak tylko raz i na stałe (do końca kursu).

REGULAMIN I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/41818943/OV-2015-formularz.doc

ZGŁOSZENIA:

Prosimy o przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego
(skan jako jpg lub pdf) na adres: info@salome.net.pl

Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu prosimy o wpłaty na konto:
– Studio Artystyczno-Projektowe Magdalena Głogowska-Simkowska,
46 1950 0001 2006 0879 3535 0002 (NOWY NUMER KONTA)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s