CYKL WARSZTATÓW z Agatą Zakrzewską

12036428_1222487817765101_4762955752088548315_n

Warsztaty American Tribal Style® – nowa jakość!
 
Pierwsze spotkanie 7.11.2015 – sobota godz. 14.00-18.30
2x2h tańca
 
Cena dla 1 osoby:
130zł/4h dla 6-7 osób
120zł/4h dla 8-9 osób
110 dla od 10 w górę
*z kartą 10zł taniej
 
Warsztaty dla wszystkich osób, które uczą się ATS® od jakiegoś czasu i chciałyby doszlifować i wyczyścić technikę, odkryć piękno najprostszych ruchów i dowiedzieć się, co zrobić, by taniec zyskał nową jakość. Przeanalizujemy technikę i dopracujemy każdy ruch w zgodzie z formatem FCBD®. Agata regularnie szkoli się na warsztatach z instruktorkami FCBD® i dba o to, by jej wiedza była aktualna i zgodna ze sposobem nauczania ATS® na świecie – z chęcią podzieli się najnowszymi odkryciami, które pozwolą nawet zaawansowanym tancerkom odkryć pewne elementy na nowo. Bo zgodnie z dewizą Agaty: to właśnie podstawy są zaawansowanym tancerkom najbardziej potrzebne!
Osoby, które dopiero chciałyby poznać ATS®, również mogą spróbować swoich sił – przerobimy podstawy techniki tak, by osoby początkujące mogły je przyswoić, a osoby bardziej zaawansowane odkryły w nich nowe szczegóły i smaczki.
 
ZAPISY:
magdalena@salome.net.pl
Zaliczka 50zł płatna na konto szkoły lub w sekretariacie do 30.10.2015 – starujemy od 6 osób zapisanych do końca października.
 
1. Wolny ATS® – piękno tkwi w prostocie! 2h
Przeanalizujemy podstawowe wolne ruchy, a także kilka wybranych wolnych obrotów. Dopracujemy postawę i pracę rąk zgodnie z kanonem. Porozmawiamy o ciężarze ciała, dance angle i wszelkich szczegółach prowadzenia rąk i ramion. Nauczymy się też sposobów łączenia ruchów, jakie wykorzystują tancerki FCBD®. Spróbujemy także poczuć, jak wolny ATS® łączy nas z muzyką.
 
2. Szybki ATS® – nowa energia, nowa jakość! 2h
Nauczymy się podstawowych ruchów ATS® i dowiemy się, jakimi detalami różnią się stosowane przy nich ustawienia rąk, jak dokładnie rozkłada się ciężar ciała, co dzieje się ze stopami i z dance angle, jak uzyskać siłę i energię w każdym uderzeniu biodrem, zachowując przy tym elegancję i spokój. Poznamy jakościowe różnice w wyrazie i dynamice różnych ruchów. Bierzemy na warsztat shimmies i bumpy, czyścimy i korygujemy umiejętności i wiedzę. Spróbujemy też nauczyć się dynamicznie i efektownie improwizować z wykorzystaniem omówionych ruchów.
 
 
O instruktorce:
AGATA ZAKRZEWSKA
Agata to wszechstronna tancerka i instruktorka tańca orientalnego i tribalu, a także dyplomowana choreografka. Była pionierką nauczania ATS® w formacie FCBD® w Warszawie, wraz z koleżankami założyła w 2009r. pierwszy warszawski zespół specjalizujący się w ATS® – The Siren Society. Od 8 lat intensywnie szkoli się u najlepszych nauczycieli różnych odmian tańca orientalnego i tribalu. Regularnie jeździ po całej Europie w poszukiwaniu ATSowej wiedzy – uczestniczyła w warsztatach z Caroleną Nericcio-Bohlman, Meghą Gavin, Wendy Allen, Kae Montgomery, Kristine Adams, Sandi Ball, Devi Mamak, Philippą Moirai. W roku 2012 ukończyła szkolenie General Skills in ATS®, a w roku 2014 ukończyła Teachers Training i otrzymała tytuł Sister Studio. W 2015r. została re-certyfikowana: otrzymała certyfikat Sister Studio Continuing Education, potwierdzający, że cały czas szkoli się i poszerza swoją ATSową wiedzę. Najbardziej fascynuje ją classic i modern ATS®, stale wraca do korzeni tego tańca – lecz eksperymentuje też z movement dialect i rekwizytami w ATSie (miecze, spódnice, mantony, wachlarze).
Ukończyła studia licencjackie „Choreografia i techniki tańca” na Akademii Muzycznej w Łodzi. Współorganizuje liczne orientalne i tribalowe wydarzenia w Warszawie, w tym pierwsze polskie festiwale z udziałem tancerek FCBD®. Miała zaszczyt dzielić scenę z tancerkami FCBD®: Kae Montgomery i Kristine Adams.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s