Warsztaty American Tribal Style® – nowa jakość! – sobota 18.11 godz. 14.00-18.30 2x2h tańca

Warsztaty American Tribal Style® – nowa jakość! – sobota godz. 14.00-18.30 2x2h tańca

Warsztaty dla wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z ATSem lub które uczą się ATS® od jakiegoś czasu i chciałyby doszlifować i wyczyścić technikę, odkryć piękno najprostszych ruchów i dowiedzieć się, co zrobić, by taniec zyskał nową jakość.

Przeanalizujemy technikę i dopracujemy każdy ruch w zgodzie z formatem FCBD®. Agata regularnie szkoli się na warsztatach z instruktorkami FCBD® i dba o to, by jej wiedza była aktualna i zgodna ze sposobem nauczania ATS® na świecie – z chęcią podzieli się najnowszymi odkryciami, które pozwolą nawet zaawansowanym tancerkom odkryć pewne elementy na nowo. Bo zgodnie z dewizą Agaty: to właśnie podstawy są zaawansowanym tancerkom najbardziej potrzebne!

godz.14:00-16:00

Warsztat 1 – ATS® – siła i piękno! 2h Warsztat z podstaw techniki wolnego i szybkiego ATS®u – dla osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tym niezwykłym tańcem lub dla osób, które już się uczą, ale chciałyby dopracować podstawy. Poznamy, wyjaśnimy i dopracujemy kilka wolnych i szybkich figur ATS®owych, doszlifujemy naszą postawę i pracę rąk. Wykorzystamy poznane figury w ATS®owych formacjach, by odkryć radość z grupowej improwizacji, która stanowi istotę ATS®u. Dużo dobrej zabawy, kobieca energia i endorfiny gwarantowane!

godz. 16:30-18:30

Warsztat 2 – ATS®owe obroty! 2h Warsztat poświęcony zarówno wolnym obrotom, pełnym dumy i wdzięku, jak i szybkim obrotom, wymagającym refleksu i siły. Dopracujemy detale pracy rąk i pracy stóp, nauczymy się angażować odpowiednio mięśnie, by uzyskać lepszą równowagę i stabilność, doszlifujemy piękne pozy i ustawienia, zadbamy o refleks i siłę – a wszystko po to, by nasz taniec stał się bardziej efektowny. Dla osób, które mają podstawy ATS®u.

KOSZT:
Wartsztat 1: 120 min – 75zł
Warsztat 1+2: 240 min – 130zł

ZALICZKA – 50zł płatne w sekretariacie lub na konto bankowe
– Studio Artystyczno-Projektowe Magdalena Głogowska-Simkowska, 15 1240 3073 1111 0010 6659 8410

ZAPISY i INFO: tel 664086383 lub info@salome.net.pl

O instruktorce: AGATA ZAKRZEWSKA Agata to wszechstronna tancerka i instruktorka tańca orientalnego i tribalu, Sister Studio FCBD®, a także dyplomowana choreografka. Była pionierką nauczania ATS® w formacie FCBD® w Warszawie, wraz z koleżankami założyła w 2009r. pierwszy warszawski zespół specjalizujący się w ATS® – The Siren Society. Od 10 lat intensywnie szkoli się u najlepszych nauczycieli różnych odmian tańca orientalnego i tribalu. Regularnie jeździ po całej Europie w poszukiwaniu ATSowej wiedzy – uczestniczyła w warsztatach z Caroleną Nericcio-Bohlman, Meghą Gavin, Wendy Allen, Kae Montgomery, Kristine Adams, Sandi Ball, Devi Mamak, Philippą Moirai, Colette Todorov, Michiyo Salisbury, Sisters Collective. W roku 2012 ukończyła szkolenie General Skills in ATS®, a w roku 2014 ukończyła Teachers Training i otrzymała tytuł Sister Studio. W 2015r. została re-certyfikowana: otrzymała certyfikat Sister Studio Continuing Education, potwierdzający, że cały czas szkoli się i poszerza swoją ATSową wiedzę. W 2016r. jako jedyna polska instruktorka ukończyła prestiżowe szkolenie Technique for Teachers z Caroleną Nericcio i Meghą Gavin. Najbardziej fascynuje ją classic i modern ATS®, stale wraca do korzeni tego tańca – lecz eksperymentuje też z movement dialect i rekwizytami w ATSie (miecze, spódnice, mantony, wachlarze). Ukończyła studia licencjackie „Choreografia i techniki tańca” na Akademii Muzycznej w Łodzi. Współorganizuje liczne orientalne i tribalowe wydarzenia w Warszawie, w tym pierwsze polskie festiwale z udziałem tancerek FCBD®. Miała zaszczyt dzielić scenę z tancerkami FCBD®: Kae Montgomery i Kristine Adams, a także z Devi Mamak.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s