Instruktorzy

***

AVA LARGO

smallTancerka, choreograf i nauczycielka tańca brzucha, burleski i tańca  bollywood.

W 2004 roku rozpoczęła naukę w Studio Flamenco u Anny Redlin. Umiejętności w zakresie klasycznego tańca orientalnego poszerza od tego czasu na zajęciach u Amiry oraz Shirin (Polska); Khaleda Mahmouda i Shafeeka Ibrahima (Egipt); Lucie Pascalis (Francja); Saheli (Niemcy); Uny (Stany Zjednoczone); Beaty i Horacia Cifuentes (Niemcy).  Na zajęciach Horacio Cifuentesa odbyła także intensywyny kurs gry na saggatach.

Wiedzę z zakresu tańców folklorystycznych zdobywała u Magy el Eisy (Egipt) – Dabke, Fellahi, Zar, Diany Tarkan (Egipt) – Melaya, Beledy, Khaleda Mahmouda (Egipt) – Khaleegy, Ahmeta Ogrena (Turcja) – Turkish Roman, Ahmeda Fekry (Egipt) – Andalusian Folklore, Horacia Cifuentes (Niemcy) – Saidi, Lucie Pascalis (Francja) – Ghawazee.

Dodatkowo rozwijała swoje pasje m.in. na zajęciach baletu u Horacio Cifuentesa; klasycznego tańca indyjskiego bharata natyam u Aleksandry Wachacz; tańca bollywood u Aleksandry Wachacz i Sudarsany Kumara; technik pantomimy podczas warsztatów na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Mimu w Warszawie m.in. u Gregga Goldstona (corporal mime), Ricka Warmera i Lorie Heald (technika Etienne Decroux).

W 2010 roku jako jedna z czterech pierwszych osób w Polsce ukończyła prestiżowe dwuletnie studia CATT (Certified Academic Teacher’s Training) w Tanzakademie Cifuentes w Berlinie, dające dyplom, potwierdzający wykształcenie w zawodzie.

W 2009 roku jako tancerka i choreograf współtworzyła Rewię Orientalną Anny Redlin, wystawioną w Teatrze Nowym w Łodzi.
W 2011 roku współpracowała przy tworzeniu choreografii i wystąpiła w „Perłach Orientu” w Wytwórni.
W tym samym roku dołączyła do międzynarodowego zespołu tanecznego CATT Company, z którym wystąpiła w premierach tanecznych show „Burlesque” (2011) i „Oriental” (2012) w Berlinie.

Od 2014 r. zaczęła zgłębiać technikę Barre au Sol u Antoniny Jakubowskiej, poszerzaną o warsztaty z uznaną tancerką i pedagog Krystyną Janusz. W 2015 roku ukończyła kurs Medical Personal Trainer w Kuźni Trenerów, a w 2016 kurs Stretching i Mobility w Centrum Ruchu Olimpijka oraz szkolenie instruktorskie Greta’s Pilates.
Ava prowadzi zajęcia z Tańca Brzucha, Burleski, Bollywood, a także z Barre au Sol i Pilatesu, oraz autorskie programy wzmacniania mięśni głębokich Iron Back i mięśni dna miednicy.

 

***

SHARON PIETRZAK

sharonDyplomowana Tancerka Tańca Klasycznego i Współczesnego.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 1999r próbując swoich sił w szkółce baletowej. Obecnie absolwentka Szkoły Baletowej im. F. Parnella, rozpoczęła studia Pedagogiczne ze specjalnością Edukacja przez Sztukę na Uniwersytecie Łódzkim.

Uczestnicząc w warsztatach, kształtowała swoją osobowość artystyczną po kierunkiem m.in.: Ismaela Ivo (Modern Ethnic Dance i Modern Expressive), Bruno Caverny (Capoeira for Dancers), Kathleen Hermesdorf (Groundwork i partnerowanie), Elizabeth Corbett (Forsythe Repertory), Antony Rizzi (Release Ballet), Zvi Gotheiner (Ballet for Contemporary Dancers),
Russella Adamsona (urban style).
Swoje inspiracje czerpie także z techniki Tańca Marthy Graham oraz José Limóna, a w choreografiach wykorzystuje elementy contact improvisation.

Laureatka wielu Ogólnopolskich Konkursów Tańca ( Gdańsk, Szczecin, Wrocław) oraz Międzynarodowych Konkursów Choreograficznych ( Bytom, Vitebsk). Praktyki sceniczne odbywała na deskach Teatru Wielkiego w Łodzi. Nawiązała współpracę z Akademią Muzyczną w ramach tegorocznego Dyplomu Absolwentów.

Od 2011 r. prowadzi zajęcia w Szkole Tańca Salome. Pragnie pozostać wiernym adeptem tańca, wciąż się doskonalić, zarówno mentalnie jak i technicznie, a co najważniejsze chciałaby przekazać swoją wiedzę i umiejętności uczestniczkom zajęć.

***

KAROLINA KULIŃSKA

Karolina-profilTancerka i nauczycielka Tribal Fusion oraz American Tribal Style (ATS). Z tańcem miała do czynienia już od dzieciństwa, trenując gimnastykę artystyczną i należąc do zespołu tanecznego. Techniką tribal fusion zajmuje się nieprzerwanie od 2007 roku ucząc się u Anny Redlin. W 2010 roku ukończyła Cross-Training Tribal Intensive w Tanzakademie Cifuentes w Berlinie. Regularnie uczestniczy wmiędzynarodowych festiwalach i doskonali swoje umiejętności u takich znakomitych tancerzy jak Rachel Brice, Ariellah, Morgana, Sammantha Emanuel, Sharon Kihara, Illan Riviere i in. Należy do zespołu Kardamon, z którym występuje zarówno jako tancerka tribal jak i tańca brzucha oraz burleski. Nieustannie się uczy i poszerza swoje horyzonty. Trenując inne techniki jak balet, modern jazz i dancehall, czerpie z nich inspiracje do nowych choreografii tribalowych, ponieważ to tribal pozostaje jej największą pasją.

***

 

 

 

 

AGNIESZKA PAWLAK

dsc04258-kopiaTancerka Teatru Tańca Art Color Ballet w Krakowie oraz Teatru Rewiowego Sabat Małgorzaty Potockiej w Warszawie. Dyplomowany choreograf tańca jazzowego i współczesnego.

Wszechstronna instruktorka rekreacji ruchowej, prowadząca również zajęcia dla najmłodszych. Pasjonatka tańca irlandzkiego.
W tańcu pełna wdzięku, niemal unosi się nad ziemią i tą właśnie gracje przekazuje swoim kursantom.

Fitness i zdrowie natomiast to drugie ja Agnieszki – wystarczy spojrzeć na jej sylwetkę oraz zobaczyć pracę jej mięśni w akcji!
Agnieszka jest specjalistką od stretchingu, wzmacniania i spalania; W 2016 roku ukończyła kurs instruktorski prowadzony przez Greta’s Pilates.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s